Nie masz produktów w koszyku.

Search

Ogrody wodne

29-06-2015

Nasz ogród, w którym jest choćby niewielkie oczko wodne lub strumyk z pięknymi kolorowymi rybami i roślinnością całkowicie zmienia swój charakter i staje się bardzo kojącym miejscem do wypoczynki i rekreacji, oraz do spotkań w gronie przyjaciół i bliskich.

Chcemy państwu zaprezentować przepiękny potok i strumień z kaskadą przelewową, oraz skalnym stawem zapewniającą stały przepływ wody poprzez elementy składowe kompletu i jej kojący szum wpływający bardzo pozytywnie na atmosferę panującą w zaciszu ogrodu. Elementy składowe kaskady są wykonane z bardzo lekkich i wytrzymałych poliestrów . Rzeźbienia i struktura kaskady oraz skalnego stawu rewelacyjnie imituje naturalne urwiska skalne i nawisy, co w odpowiedniej kompozycji z ozdobnymi krzewami zapewni państwu ogród o niepowtarzalnym charakterze i własnym klimacie. Kaskada wyposażona jest w zabudowany motywami skalnymi filtr przelewowy umieszczony na szczycie konstrukcji ze specjalnie wykonaną przykrywą imitującą kamień. Zasilając pojemnik filtra wodą z oczka zapewniamy jej stałą filtrację, klarowność i cyrkulację, oraz dodatkowe napowietrzanie w gorące letnie dni. Posiadamy w ofercie również całą game różnokolorowych ryb i karpi koi, oraz przepiękną roślinność do oczek wodnych submersyjną i emersyjną, szlachetne krzewy ozdobne wolnorosnące do aranżacji otoczenia wokół stawu i kaskady.

Proponujemy państwu profesjonalny zespół zajmujący się projktowaniem i aranżacją ogrodów wodnych i skalniaków, który zamontuje w ciągu jednego dnia wszystkie elementy zestawu i zagospodaruje teren wokół kaskady i na skalniaku powstałym po wkopaniu skalnego stawu serdecznie zapraszamy do kompleksowych zakupów w firmie argus.

  • Koszt kompletnej kaskady z filtrem, strumieniem i potokiem - 1600 zł
  • Skalny staw o pojemności 1000 litrów - 5000 zł
  • Opcja montażu wszystkich elementów składowych zestawu przez profesjonalny zespół z aranżacją otoczenia
  • Bardzo bogata oferta na elementy dekoracyjne do ogrodu w postaci ozdobnych łupków skalnych, dolomitów, wapieni, ozdobnych żwirów o różnej barwie i granulacji, preparowanych i konserwowanych korzeni dekoracyjnych, krzewów ozdobnych, bylin i mchów płożących, ryb oraz wszystkich niezbędnych do aranżacji elementów wystroju
  • Pompy specjalistyczne, eliminatory glonów uv, węże polipropylenowe odporne na mróz i wysokie temperatury, oświetlenie podwodne, oświetlenie powierzchniowe