Nie masz produktów w koszyku.

Search

Dlaczego argus?

Zawsze służymy Państwu naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem zdobywanym poprzez lata realizacji setek, jak nie tysięcy akwariów dekoracyjnych oraz bezcennej wiedzy zdobytej podczas pracy w oceanarium w USA.

Jako świadectwo zaangażowania w pracę oraz realizacje akwariów dekoracyjnych mogą świadczyć zdobywane przez wszystkie lata działalności firmy ARGUS dyplomy, certyfikaty i nagrody za realizacje podczas wystaw i konkursów akwarystycznych, w tym trzy pierwsze miejsca w ogólnopolskich konkursach na najlepsze i najciekawsze akwarium wystawy ZOO Botanica w latach 2009, 2011 i 2015.

mix_imagelarge
20120717_110636_imagelarge
CCI18092015 (1)

Jest to dla nas zaszczyt, ale też motywacja do dalszego doskonalenia się w branży akwarystycznej i proponowanie na rynku co raz to lepszych rozwiązań w urządzaniu zestawów akwarystycznych.

Stawiamy na ciągłe udoskonalanie naszych produktów, dbamy o nowoczesny jak i stylowy design, aby gama naszych zestawów trafiała w  nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Dbamy o właściwy kierunek rozwoju firmy, inwestujemy w wiedzę i poszerzamy dla Państwa horyzonty działania, aby nasze usługi czynić maksymalnie kompleksowymi. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zbiorników wodnych. Świadczą o tym poniższe referencje:

PastedGraphic-1

Piszą o Nas - pismo branżowe Pet Market:

artyk gazeta